З 25.05.2023 року заборонено відвідувати прикордонні (що межують з республікою білорусь) лісові та інші природні зони з метою збору ягід, грибів, лікарських трав тощо до окремого розпорядження командувача ОУВ «Волинь». В ЛІСІ НЕБЕЗПЕЧНО!!! Мартинюк Валентин Вівторок, 30-05-2023, 18:09:29Вівторок, 30-05-2023, 18:09:30 Оголошення