Відповідно до розпорядження селищного голови від 11.10.2024 № 133 у закладах дошкільної, позашкільної освіти, в закладах загальної середньої освіти, закладах культури та адмінприміщеннях Люблинецької селищної територіальної громади з 14 жовтня розпочався опалювальний сезон 2024/2025.
Наразі усі освітні заклади на твердому паливі забезпечені теплом. Установи з газовим опаленням підключаються згідно графіка. Створено запас паливно-мастильних матеріалів для обслуговування резервних джерел живлення (генераторів) для власних потреб на випадок виникнення аварійних ситуацій із тривалим відключенням електроенергії.
Шановні мешканці громади!
