Представництво СС Програми Interreg NEXT PL_UA 2021-2027 у Львові спільно з Головним управлінням ДСНС України у Волинській області та Луцькою міською радою запрошує дітвору (орієнтовно віком 6-13 років ) взяти участь у Пікніку з рятувальниками – пізнавально розважальному заході, присвяченому питанням безпеки та охорони довкілля.
Захід відбудеться 19 червня 2026 року з 11:00 до 13:30 у Центральному парку ім. Лесі Українки.
Детальніше про захід – в афіші)
Почастунок морозивом – теж частинка програми.
Пікнік з рятувальниками – пізнавально розважальний захід
