У місті Славутич 12-17 квітня 2021 року відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. У змаганнях взяли участь 18 команд з різних куточків України. На чемпіонаті волинські важкоатлети, основу яких склали вихованці Люблинецької ДЮСШ, показали відмінні результати, посівши 3 загальнокомандне місце серед юнаків.
Отже, переможцями та призерами чемпіонату стали:
Золоту медаль виборов Новосад Михайло у ваговій категорії 45 кг. Срібло здобув Нікітін Богдан у ваговій категорії 49 кг. Бронзовим призером став Склезь Андрій у ваговій категорії 45 кг. П’ятим став Новосад Роман у ваговій категорії 81 кг.
Достойні результати продемонстрували Герез Володимир та Воробей Максим.
Вітаємо люблинецьких спортсменів та тренера Дмитра Чеховського з перемогами і бажаємо підкорення нових спортивних п’єдесталів!



