З 19.05.2025. р.по 25.05.2025 р  проходив Національний тиждень безбар’єрності в рамках стратегії створення безбар’єрного простору в Україні за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Безбар’єрність – це про рівність, повагу до гідності, фізичну, інформаційну та цифрову доступність. Це, насамперед, – про дотримання інтересів та потреб кожного.

З метою донесення до підростаючого покоління розуміння про «безбар’єрність», Люблинецьким ліцеєм Волинської обласної ради було проведено ряд заходів.

Проведено опитування серед здобувачів освіти 11 класу на тему «Як зробити школу безбар’єрною?»

Організовано арт-паркан «Без бар’єрів у думках та діях».

Вихователями по групах були проведені години безбар’єрності на тему: «Довідник безбар’єрності».

Тиждень безбар’єрності
Розробка та підтримка: SCSI