У рамках роботи «Люблинецької школи мистецтв», за ініціативи та організації заходу фахівця з супроводу ветеранів та демобілізованих осіб Олени Ждань, 28 травня 2025 року відбувся майстер – клас з малювання для ветеранів та їхніх родин під назвою «Малюю з ветераном». Заняття проводила талановитий педагог, майстер своєї справи Людмила Грицюк. Митці – початківці в затишній дружній атмосфері мали змогу створити малюнок соняшника олівцем та гуашею. Вибір саме такого малюнку досить символічний, адже соняшник у українській культурі символізує сонце, силу, добробут, працьовитість, родючість та любов до Батьківщини. Він також є одним з образів Батьківщини, надії та стійкості. Він – чи не найсильніший серед квітів, який знайшов своє місце під сонцем. Як і діти, так і дорослі, коли занурюються в мистецтво, відволікаються від сумних думок та переживань, пов’язаних з досвідом війни. Ветерани та дружини ветеранів ділилися своїми спогадами з дитинства, діти розповідали про улюблені квіти, цікаві події, мрії та плани на майбутнє. Адже, допомога – це не лише про забезпечення соціальних гарантій для цієї категорії громадян. А хочеться допомогти ветеранам і членам їхніх родин через мистецтво відновити внутрішній баланс, відволіктись від буденних клопотів та отримати задоволення та радість від створеного власними руками. Це було пробне заняття, та сподіваємося, що ця зустріч стане початком серії майстер – класів та буде певною традицією в громаді.
Щиро дякуємо директору «Люблинецької школи мистецтв» Ользі Денисюк за допомогу в організації заходу та Людмилі Грицюк за чітко викладений механізм створення маленьких шедеврів на папері.
