30 жовтня в селищі Люблинець за сприянням селищного голови Наталії Сіховської відбулася мирна акція на підтримку членів сімей безвісти зниклих військовослужбовців  за особливих обставин під назвою «За тих, кого ми чекаємо. Заради тих, хто чекає». Організувала та провела захід фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб Олена Ждань.

Учасники акції зібралися, щоб вкотре нагадати: жоден захисник не має бути забутим. Адже, тисячі українців чекають на своїх рідних, які перебувають у ворожому полоні або зникли безвісти. Ця акція – це не просто мовчазний протест, це потужний меседж світовій спільноті про необхідність докласти всіх зусиль для повернення наших Героїв додому. Сьогодні ми поруч із родинами і ми не маємо права мовчати. Кожен має знати, що боротьба триває не лише на фронті, а й у серцях тих, хто чекає.

Учасники акції тримали плакати з гаслами, фотографії рідних, прапори, висловлюючи непохитну віру у повернення всіх, хто вважається безвісти зниклим за особливих обставин. А стільці з іменами наших військових, які зникли безвісти, як символічний акт про те, що ми чекаємо  своїх захисників вдома.

Селищний голова Наталія Сіховська зазначила, що наша громада вкотре доводить, що наша боротьба триває і ми не зупинимося, доки наші захисники не повернуться.

Одна з учасниць акції Людмила Мороз, мама безвісти зниклого воїна нашої громади Володимира Мороза, висловила біль всіх, хто чекає : «Це справжнє пекло, якому немає кінця, а ми рідні живемо у невідомості, якщо це можна назвати життям». Адже, на наступний день в її сина  День народження, та як їй його  привітати та обійняти?

Та головне  вірити! Адже, віра має таку силу, яку не здатна похитнути жодна буря. Отець Матвій  разом з учасниками акції молилися аби повернулися наші воїни живими .

В завершення, рідні безвісти зниклих військовослужбовців символічно записали їх імена на прапорі.

За тих, кого ми чекаємо. Заради тих, хто чекає
Розробка та підтримка: SCSI