Щиро вітаю з Різдвом Христовим на Новим роком!
Ми з вами прожили дуже складний рік війни, сповнений болю, втрат, але одночасно – мужності, стійкості та віри в Перемогу.
Ми зрозуміли, що ми – велика сила, коли згуртовані, коли ми разом! Весь світ побачив, що українськийнарод – волелюбний і незламний, а Україна – цеєвропейська держава, що відстоює демократичніцінності.
Найголовніше, чого ми всі чекаємо від нового року, – Перемоги! І це бажання обов’язково здійсниться!
Божого благословення – нашим воїнам! Добра, світла й тепла – кожній домівці! Радісних усмішок – нашим дітям! Щастя – кожній родині!
Селищний голова Наталія СІХОВСЬКА

