У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначається День вчителя. Напередодні професійного свята, 01 жовтня 2021 року, працівники галузі культури (Тетяна Буряк та Вадим Влащук) підготували урочистий захід «Серце віддаю дітям». Учасники дійства вражали публіку музичними і вокальними композиціями, незабутніми і смішними театральними мініатюрами, танцювальними номерами.
Привітали працівників освіти селищний голова Наталія Сіховська та заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. Вчителі та їх вихованці, які відзначились вагомими здобутками на освітянській ниві, були відзначені почесними грамотами та грошовими винагородами.
Одним із сюрпризів свята стали показові виступи з важкої атлетики вихованців місцевої ДЮСШ, серед яких варто відзначити учасників чемпіонату Європи: Михайла Новосада та Богдана Нікітіна.
Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній освітянській родині!!!




